در صورتی که بخواهید امکانات و یا محصولات جدید و جالب خود را (اعم از انواع کالا ، رستوران ، مراکز تفریحی و... ) در تاپ ناپ معرفی نمایید ، میتوانید بهترین بهره را از این نوع تبلیغات ببرید.

در این حالت یک آلبوم از عکس محصولات و یا خدمات شما با عسکهای با کیفیت منتشر خواهد شد این آلبوم در ظاهر هیچ تفاوتی با آلبوم های عادی سایت ندارند و فقط از نظر تبلیغاتی روی متن توضیحات آلبوم کار شده و آدرس تلفن و آدرس سایت و لینک آن نیز در متن توضیحات خواهد آمد (متن رو خودتون میتونید به ما اعلام کنید)
 
این رپورتاژ آگهی با یک بار هزینه و برای همیشه منتشر خواهد شد و با توجه به رتبه بالای سایت در موتور جستجوی گوگل ،مشتریان براحتی میتوانند شما را پیدا کنند .


علاوه بر این نرم افزار مجله تصویری تاپ ناپ در حال حاضر بر روی بیش از 80 هزار دستگاه تلفن همراه نصب شده است که بصورت روزانه آلبوم های سایت را مشاهده میکنند. ( لینک نرم افزار در بازار )


لازم به ذکر است که بیشتر مطالب تاپ ناپ پس از انتشار به سرعت در وبلاگها و وب سایت ها و انجمن های گفتگو کپی برداری میشود که این امر باعث پخش هر چه بیشتر و آشنایی تعداد بسیار زیادی از کاربران وب
با محصولات شما خواهد شد و بازدید شما محدود به سایت ما نخواهد بود . بعنوان مثال جمله زیر را که مربوط به یکی از این رپورتاژ های ما است در گوکل جستجو کنید

باشو ، تبدیل نقاشی کودکانه به واقعیت (12 عکس)

خواهید دید که لینک ابتدا یی مربوط به سایت تاپ ناپ ولی صد ها سایت دیگر با کپی برداری دقیقا مشابه  دروبلاگها انجمن ها و وب سایت های خود بدون هیچ هزینه ای برای تبلیغ دهنده منتشر نموده اند. آرم تاپ ناپ را روی تمام عکس های سایت های مورد نظر میتوانید ببینید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از رپورتاژ آگهی های تاپ ناپ استفاده از رتبه بالای این وب سایت در گوگل و الکسا است که باعث میشود آگهی شما در جستجوی گوگل جزو یافته های نخستین باشد. بطور مثال عبارت طراحی پارتیشن مدرن و يا تبدیل نقاشی کودکانه به واقعیت را در گوگل جستجو کنید . خواهید دید که آلبوم مربوط به رپورتاژ آگهی شرکت راش دکور و باشو در تاپ ناپ در چند عبارت یافت شده اول است.

نمونه ای از ریپورتاژ آگهی های منتشر شده :

و ...

http://topnop.ir/6548
http://topnop.ir/6148
http://topnop.ir/1471

و...

برای دیدن همه رپورتاژ آگهی های منتشر شده در تاپ ناپ روی این لینک کلیک کنید.

 

 هزینه های تبلیغات بصورت ریپورتاژ آگهی (قیمت ها به تومان) :

نوع تبلیغ
زمان
امکانات
هزینه
انتشار بصورت یک آلبوم
برای همیشه
قابلیت جستجو از طریق گوگل
50،000

نکته : تاپ ناپ در رد یا قبول تبلیغات آزاد است.

جهت سفارش میتوانید مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره حسابهای زیر واریز نمایید و سفارش خود جهت رزرو جا و جزئیات تبلیغات را از طریق ایمیل سایت در بخش تماس با ما پیگیری نمایید.

شماره حساب ها :

حساب جام بانک ملت :
شماره حساب :68898958
شماره کارت : 6104-3379-1113-6552
به نام : محمد رضا مشکوه رضوی