وب سايت تاپ ناپ در سال 1386 راه اندازي شد ولي اصل فعاليت خود را در مرداد ماه سال 1389 بصورت جدي آغاز نمود. از آن روز تا بحال تاپ ناپ توانسته کاربران زيادي را بصورت روزانه به خود جلب کند. بر اساس سايت هاي اعتبار سنجي مانند گوگل آنالايتيکز حدود 60 هزار نفر بصورت روزانه از 500 هزار صفحه اين وب سايت بازديد ميکنند. اين رقم بازديد کننده باعث شده بنا بر آمار سايت معتبر (الکسا) ، تاپ ناپ در بين 200 سايت برتر از نظر بازديد در بين ايرانيان باشد (با احتساب سايتهاي خبري ، دولتي ، دانشگاه ها و سايت هاي خارجي مانند گوکل و...)  که اين موفقيت بدليل تلاش مستمر مديران سايت براي ثبت منظم آلبوم هاي عکس و پيشرفت روز افزون سايت از نظر فني و طراحي است.

نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد:

1- توجه کنید که سایت مجله تصویری تاپ ناپ جزو معدود سایت هایی است که تعداد افراد آنلاین خود را از طریق یک سایت بین المللی معتبر (RadarUrl) بصورت شفاف نمایش میدهد.(پایین ستون سمت چپ)

2- علاوه بر این رتبه سایت مجله تصویری تاپ ناپ در الکسا واقعی بوده و در عرض چندین سال فعالیت مستمر بدست آمده و مانند خیلی از سایتهای مشابه از طریق تبلیغات پاپ آپ و سایر ترفند های غیر واقعی... ایجاد نشده است. این موضوع را میتوانید با انتخاب رتبه در بازه های چند ساله در سایت الکسا مشاهده نمایید.

 

 

 

اين تعداد بازديد کننده و اين رتبه ها نشان دهنده موقعيت خوب و مناسب براي سرمايه گزاري در بخش تبليغات است . لذا مديران تاپ ناپ تصميم گرفته اند براي برگرداندن هزينه هاي کلان سايت تبليغات متني و تصويري را در سايت بگنجانند. شما هم ميتوانيد از اين فرصت استفاده نموده و تبليغات خود را در يکي از پر بازديد ترين سايتهاي ايران ثبت نماييد.

مهمترين عامل که بايد به آن توجه کنيد اين است که تاپ ناپ از تبليغات رنگارنگ و بيش از حد در سايت جلوگيري ميکند و تعداد آگهي هاي قابل پخش بسيار محدود است . در اين حالت تبليغات شما شانس بهتر ديده شدن توسط هزاران بازديد کننده سايت را دارا ميباشد.

انواع تبليغات ممکن در مجله تصويري تاپ ناپ

براي اطلاع از نحوه سفارش ، جانمايي و هزينه هاي هر يک از موارد فوق روي آن ها کليک کنيد.

توجه : برای اطلاع از امکان و هزینه های تبلیغات پاپ آپ با ما تماس بگیرید . امکان سفارش هفتگی وجود دارد.