آیا انبوهی از فایل ها را در کامپیوتر خود دارید که بی استفاده در حال خاک خوردن هستند؟ تا به حال فکر کرده اید که می شود از این فایل ها کسب درآمد هم کرد؟
 حتما با سمساری آشنا هستید. جایی که افراد کالاهای دست دوم‌شان را برای فروش قرار می دهند تا افرادی که به آن وسیله نیاز دارند با قیمت پایین تر آن را تهیه کنند. در واقع کالای دست دوم را دور نمی اندازند بلکه آن را می فروشند. اما ایده ای جالب توسط یک تیم ایرانی پیاده شده که فایل های الکترونیکی خود را می توانید در سایتی به نام گوپاس بفروشید. گوپاس به عنوان اولین وب سایت خرید و فروش فایل از سال 1391 شروع به کار کرده است. پس از ثبت نام در این وب سایت به شما یک کنترل پنل اختصاص داده میشود که شما می توانید فایل‌های خود را  که البته قوانین کپی رایت را رعایت می کنند و دارای کیفیت خوبی می باشند از طریق این کنترل پنل آپلود نموده و برای فروش در معرض دید عموم قرار دهید. در صورتی که خود شما هم نیازمند فایلی باشید می توانید به سادگی از درآمد کسب شده یا با استفاده از یکی از کارت های عضو شتاب اقدام به خرید فایل‌ دلخواهتان نمایید. فایل های شما می توانند موارد ساده ای مثل یک پروژه دانشگاهی، یک جزوه خوب، یک پروژه کارآموزی، یک مقاله، یک قالب رزومه کاری، یک کد برنامه نویسی، یک عکس زیبا و یا هر نوع فایل دیگری باشد.
 از ویژگی های این سایت رایگان بودن آپلود فایل و عدم محدودیت در تعداد آپلود فایل می باشد. علاوه بر این شما فایل های خود را یک بار نمیفروشید، فایل شما میتواند برای همیشه در گوپاس قرار گیرد و هزاران هزار بار به فروش برسد که البته هر بار منفعت این فروش به شما خواهد رسید.
 شاید الان وقت آن رسیده باشد که نگاهی به کامپیوترتان بیندازید و فایل هایی که فکر می کنید به درد دیگران می خورد و در گوشه کامپیوترتان خاک می خورد را برای فروش در گوپاس  قرار دهید و هم خود سود ببرید و هم این منفعت را به دیگران که نیازمند فایل های شما هستند برسانید.

آدرس سایت : http://goopas.com

 

شما هم میتوانید دست بکار شوید و کسب درآمد کنید . نمونه ای از فایل های ارائه شده در این سایت را در ادامه خواهید دید . 

 

گوپاس ، کسب درآمد از طریق فروش فایل (5 عکس)

نمونه پاورپوینت ارائه پایان نامه

 

 

گوپاس ، کسب درآمد از طریق فروش فایل (5 عکس)

طراحی پل ۹۰ متری با سیستم عرشه تیر پیش ساخته و دال درجا روی نئوپرن

 

 

گوپاس ، کسب درآمد از طریق فروش فایل (5 عکس)

پروژه اقتصاد مهندسی- طرح ساخت بلبرینگ

 

 

گوپاس ، کسب درآمد از طریق فروش فایل (5 عکس)

مقاله انگلیسی ترجمه شده: «مطالعه ای موردی بر روی انتقال تکنولوژی ، ظرفیت سازی وتوسعه پایدار»

 

 

گوپاس ، کسب درآمد از طریق فروش فایل (5 عکس)

نرم افزار اکسس نگهداری و تعمیرات