لیزی ولاسکوز بیست و سه ساله فقط حدود بیست و چهار کیلوگرم وزن دارد و تقریبا هیچ ذخیره چربی در بدنش ندارد.اما او مبتلا به بی اشتهایی نیست.این دختر که اهل آستین تگزاس است،باید هر پانزده دقیقه یک بار غذا بخورد تا سالم بماند. این دختر به عارضه نادری مبتلاست که با وجود خوردن شصت بار در روز مانع وزن گرفتنش می شود.او روزانه پنج هزار تا هشت هزار کالری مصرف می کند اما وزنی اضافه نمی کند.وی می گوید که مرتبا خود را وزن می کند و اگر کمی هم اضافه کرده باشد،هیجان زده می شود.او هر پانزده تا بیست دقیقه یک بار غذاها و شیرینیجات مختلف می خورد تا سطح انرژی خود را در سطح نرمال حفظ کند.او چهارهفته زودتر از موعد متولد شده است و پزشکان می گویند،مایع آمنیوتیک اطراف او زمان جنینی اندک بوده است.
پزشکان هنوز موفق نشده اند بیماری این دختر را تشخیص دهند.مورد او همه پزشکان دنیا را به خود جلب کرده است.استادان ژنتیک دانشگاه تگزاس در حال مطالعه روی این فرد هستند.این پژوهشگران می گویند،شاید لیزی به سندروم ان پی اس مبتلا باشد که پیری زورس را موجب می شود.در این بیماری ژنتیکی بافت های چربی از صورت و بدن حذف می شود و سیر نزولی بدن آغاز می شود.

او تا بحال دو کتاب از تجربیات خود در زندگی نوشته است. نام کتاب های او - خودتان باشید تا زیبا باشید - و - لیزی زیباست - میباشد.

 

زشت ترین زن دنیا (5 عکس)

زشت ترین زن دنیا (5 عکس)

زشت ترین زن دنیا (5 عکس)

زشت ترین زن دنیا (5 عکس)

زشت ترین زن دنیا (5 عکس)