فروشگاه ساعت مچی اشرافی

 

امروزه، ساعت مچي جايگاهي بيشتر از يک زمان سنج پيدا کرده است، و با وجود پيشرفت هاي زياد در زمينه فناوري، از کاربرد اين وسيله نه تنها کاسته نشده، بلکه هر روز با استقبال بيشتري روبرو مي شود و مراکز فروش زيادي براي عرضه اين محصول در حال کار هستند.

فروشگاه اشرافي يکي از بزرگترين فروشگاه هاي ساعت مچي طرح اصلي در کشور مي باشد که با توجه به بازار گسترده ي اين محصولات توانسته انتظارات را برآورده کند و بسياري از اين ساعت مچي ها را گردآوري کند. شروع به کار سايت ASHRAAFI به سال 1390 بر مي گردد و طي اين سالها در بخش فروش عمده و تک در سراسر کشور پيشرفت قابل توجهي داشته است و جزء بهترين سايت هاي تک محصولي کشور از نظر وبسايت جهاني الکسا مي باشد.

برند هاي معروف ساعت مچي

برند هاي معروفي که در بازار هستند شامل:

مي شوند. سواچ يکي از برند هاي محبوب بازار است که از لحاظ کارآيي و دوام اثبات شده است. آرماني از سوي ديگر ساعت هاي فشن و ست لباس ارائه مي دهد که طرفداران خاص خودش را دارد.

توجه جهت ديدن همه محصولات موجود در نمايشگاه آنلاين اشرافي، به صفحه خريد ساعت مچي مراجعه نمائيد.

فروشگاه ساعت مچی اشرافی

 

استلزام به خريد "ساعت طرح اصلي" از مراکز معتبر

شايد خريد ساعت اورجينال دردسر به مراتب کمتري از ساعت طرح اصلي داشته باشد زيرا ساعت هاي اورجينال تماماً از يک کمپاني خارج مي شوند و اين که از کدام فروشگاه خريداري شود کمک به بهبود کيفيت ساعت نخواهد کرد در صورتي که در ساعت طرح اصلي کاملا اين روند متفاوت است. ساعت هاي طرح اصلي در اکثر موارد ساخت کشور چين و کارگاه هاي صنعتي کوچک و بزرگ هستند که بنا به نظر مشتري کيفيت ساعت را تغيير مي دهند, پس تنها سفارش دهنده ي ساعت مچي مي تواند کيفيت آن را تعيين کند و خريد از مراکز معتبر به نفع خريدار است و مي توان گفت تنها خريدي براي آنها مطمئن به کيفيت خوب ختم خواهد شد که با شناخت از فروشنده انجام شده باشد.

 


ساعت مچي مردانه

ساعت هاي مردانه داراي مشخصاتي هستند که اکثرا تمام توليد کنندگان ساعت مچي در دنيا آن را به يک رويه دائمي تبديل کرده به عنوان مثال هرگز نمي شود ساعت مچي مردانه خيلي نازک و زريف باشد و کاملا به اصطلاح مردانه و با دوام مي باشد البته ساعت هاي مچي مردانه که در سراسر جهان توليد مي شود يعني هر برند توليد کننده ساعت مچي هاي مردانه خود را هميشه در يک رنگ و يک کاربرد طراحي نمي کند. ساعت مچي مردانه هر برند ساعت هاي زيادي با کاربردهاي مختص به خود را ارائه مي کند ساعت مچي مردانه مي تواند براي کارهايي باشد که با مواد شيميايي يا آب سرو کار دارد همچنين ساعت هايي که براي اندازه گيري استفاده شود يا داراي تايمر و تاريخ باشد و شايد ساعت مچي مردانه به اين منظور طراحي شود که هفته اي يک بار به دست برود و فقط جنبه ظاهري آن به کار بيايد. به طور کلي ساعت مچي براي آقايان حکم يک نشانه را دارد شايد تا به حال نديده باشيد فرد مهمي را که ساعت مچي نداشته باشد يا اين که داشته باشد و متناسب با شآن ايشان نباشد زيرا چنين افرادي مي دانند که داشتن ساعت مچي مناسب مردانه چقدر مي تواند روي نگاه ديگران به ايشان تاثير مثبت بگذارد. پس در خاطرتان باشد ساعت مچي مردان شايد براي برخي افراد جامعه هيچ گاه براي دانستن اين که در چه ساعت يا زماني هستند کاربرد نداشته باشد.

ساعت مچي زنانه

ساعت هاي مچي زنانه از رنگ ها و طرح هاي خاصي برخوردار هستند که به دل خانم ها مي نشينند و برخلاف ساعت هاي آقايان بسيار ظريف هستند و معمولا تنها يک موتور دارد که آن هم به قدري عقربه هاي کوچکي روي آن سوار است که عملاً نمي توان ساعت را از روي آن تشخيص داد! اما خب همانطور که خانمها به جواهرات علاقه نشان مي دهند ساعت هم مي تواند براي آن ها حکم يک جواهر با ارزش را داشته باشد که هرچه ساعت مچي زنانه آنها زنانه تر و زيباتر باشد به آنها حس بهتري منتقل خواهد کرد زيرا شايد نتوان همه جا يک دست بند طلا به دست داشت و با آن حس خوبي داشت اما با يک ساعت مچي زنانه مي توان هميشه حس خوبي داشت. پس در اين جا متوجه شديم ساعت مچي زنانه را مي توان از زمره ساعت ها جدا دانست زيرا در ساعت مچي زنانه ديگر اينکه اين ساعت مچي چند موتور دارد يا اينکه تاريخ را هم نشان مي دهند يا خير مي تواند اصلا مهم نباشد در عوض اين که اين ساعت مچي زنانه چقدر مي تواند ظريف و زيبا يا درخشان باشد در درجه بيشتري از اهميت قرار دارد. به همين منظور توليد کنندگان ساعت مچي زنانه هميشه سعي مي کنند در توليد اين محصول به جاي فوکوس روي کارايي روي طراحي و زرق و برق آن فکر و کار کنند البته ناگفته نماند اکثر ساعت مچي هايي که براي خانم ها ساخته مي شود به مواد شيميايي کمتر واکنش نشان داده يا اينکه بيشتر آنها ضد آب هستند همچنين اين ساعت ها داراي خواص ضد حساسيتي نيز مي باشند زيرا اين ويژگي ها براي ساعت مچي زنانه کاملا حياتي مي باشد.

 

فروشگاه ساعت مچی اشرافی

 

رنج قيمت ساعت مچي در بازار؟

ساعت مچي هاي نمايشگاه آنلاين اشرافي از 100 هزار تومان موجود است تا يک 550 هزار تومان که هر کدام ويژگي خاصي دارند و نسبت به بهايي که پرداخت مي نماييد يک گزينه بسيار خوب به شما معرفي مي شود. برندهايي که ساعت هاي اتوماتيک توليد مي کنند و عموماً طرح اصلي آنها تماما از طلا و سنگهاي قيمتي مي باشد از قيمت بالاتري برخوردار هستند و اين قيمت بالاتر بعلت داشتن ظريف کاري هاي فراوان و دقت بسيار زياد در ساخت و مکانيزم اجراي مکانيزم اتوماتيک آنها مي باشد. دقت داشته باشيد قيمت ساعت مچي غير اورژينال بي قيمتي است! به اين معني که به ندرت پيش مي آيد يک ساعت طرح اصل را در دوج اي مختلف با يک قيمت بيابيد زيرا از روي ساعت هاي اصلي نمونه هاي کپي بسياري و با قيمت هاي متفاوتي به بازار عرضه مي شود و قيمت ساعت به کيفيت آن بستگي دارد.

حال اگر شما به زيبايي اهميت بيشتري مي دهيد ما به شما، برندهاي پتک فيليپ, کارتير, واشرون کنستانتين, رولکس و.. را توصيه مي کنيم که قيمت آنها در حدود 300 الي 550 هزار تومان مي باشد.

اگر هم دنبال کارايي ساعت مچي هستيد که کارهاي زيادي براي شما انجام دهد مي توانيد در بين تمام ساعت ها به دنبال آن دسته اي باشيد که تعداد موتور آنها از يک بيشتر باشد. که معمولا اين ساعت ها از دوام بيشتري نسبت به دسته کلاسيک تک موتور برخوردار هستند. قيمت اين ساعت ها نيز از 150 تا 350 متغير مي باشد.

 

فروشگاه ساعت مچی اشرافی