ترمز پله نواری ترمز پله ،نواری است که از لیز خوردن روی سطوح لغزنده مانند پله ها جلوگیری می کند.نوار ترمز پله(استوپ پله) نوعی از کفپوش های ضد لغزندگی(antislip) بر روی پله ها و رمپ ها محسوب می شود. نوار های ضد لیز خوردن به شکل زبر(سمباده مانند)است  که به صورت خود چسب  در سایز های مختلف ارایه می شود.مزیت Fix tape  ها در اجرای آسان و سریع توسط مشتریان و قیمت پایین این محصول است. این نوع از استوپر ها به سادگی در لبه پله ها میچسبد و مانع از لغزندگی و سر خوردن  افراد در پله ها ،رمپ،استخر،حمام می شوند.
سالانه بسیاری از حوادث دردناک به علت لغزندگی سطحی سلامتی افراد را به خطر می اندازد.
ترمز پله ها  انواع مختلفی دارند :
1-سُر گیر پله فیکس تیپFix Tpae :نوار سر گیر و یا لیز گیر پله ورمپ فیکس تیپ برای کاربری عمومی طراحی شده. ضخامت کم این  نوار آنتی اسلیپ مانع از گیر کردن نوک کفش می شود.  رنگ این محصول مشکی برای استفاده خارجی و یا رنگی برای داخل می باشد.
2-ترمز پله شبنما(استوپ پله شب تاب) :این محصولات علاوه بر جلوگیری از لیز خوردن فرد،به هنگام قطع برق و تاریکی مطلق به صورت خودکار و بدون نیاز به برق و باتری روشن شده مانع از سقوط در پلکان می شود .
3-ضد لغزنده فیکس استپ Fix Step: این محصول قدرتمند ترین ترمز پله موجود در دنیا است که توسط گروه اجرایی شرکت وبرای کاربری سنگین مانند مترو اجرا می شود.
4-استوپ پله ورمپ پارکینگی  Fix Tread:این دسته از ضد لغزنده ها برای تردد های خاص مانند رمپ پارکینگ که معمولا در زمستان لغزنده است و یا پله های استادیوم ها ورزشی استفاده می شود.فیکس تِرِد صفحه ای است که با برجستگی ها ی خاصی مانع از لیز خوردن لاستیک ماشین در رمپ پارکینگ ها می شود.
5-نبشی های لب پله Fix Nose:سر پله ها در مدل ها مختلفی مانند لاستیک لب پله،نبشی آلومینیومی پله و.... دسته بندی می شوند.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه نمایید.

 http://www.omranbehsaz.ir

با محصولات نوین ایمنی ساختمان  در سایت شرکت عمران بهساز پارس بیشتر آشنا شوید. هدف ما ایمنی وسلامتی شماست.    


کلمات کلیدی:
ترمز پله-نوار استوپ پله-ضد لغزنده-ضد لیز خوردن-نبشی پله-محافظ پله

 

ترمز پله نواری (6 عکس)

ترمز پله نواری (6 عکس)

ترمز پله نواری (6 عکس)

ترمز پله نواری (6 عکس)

ترمز پله نواری (6 عکس)

ترمز پله نواری (6 عکس)