مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا واقع در شبه جزیره مالزی و بخشی از جزیره بورنئوست. این کشور با سواحل، جنگل های بارانی و ترکیب فرهنگ های مالایی، چینی، هندی و اروپایی خود شناخته شده است. شهر بزرگ کوالالامپور پایتخت این کشور بوده و پر است از خانه هایی از زمان استعمار، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و آسمان خراش های بزرگی از جمله برج های دوقلو پتروناس است.

 تور مالزی

این کشور تشکیل شده از ۱۳ ایالت و ۳ منطقه فدرال و دارای مساحتی برابر ۳۲۹،۸۴۷ کیلومتر مربع است و از طریق دریای جنوبی چین به دو بخش هم مساحت تقسیم شده است. کشور مالزی از قومیت ها و فرهنگ های مختلفی تشکیل شده است که در سیاست این کشور نقش مهمی را ایفا می کنند. دین رسمی این کشور اسلام است اما پیروان سایر ادیان نیز از آزادی مذهبی برخوردارند. گرچه مالزی یک کشور پادشاهی است اما پادشاه این کشور هر ۵ سال توسط مجمعی از خانواده های سلطنتی از ۹ ایالت این کشور انتخاب می شود.

تور مالزی

کشور مالزی دو گونه تجربه بسیار متفاوت را به گردشگران ارائه می کند. یکی در شبه جزیره مالزی و دیگری بورنئو (جزیره ای مشترک بین اندونزی و مالزی). شبه جزیره مالزی همانطور که گفته شد ترکیبی از قومیت های مالایی، چینی و هندی هست به همراه پایتخت بسیار مدرنی به نام کوالالامپور. قسمت مالایی بورنئو مکان های بسیار دیدنی ای از جمله جنگل های وحشی، گونه های جانوری مختلف و قبایل بسیار دور در خود دارد. تور مالزی خود را با شناخت کامل تری از این کشور زیبا، آغاز کنید.

تور مالزی

کوالالامپور و لنکاوی

لنکاوی در سواحل شمال غربی مالزی واقع شده است. این مجمع الجزایر که از ۹۹ جزیره تشکیل شده دارای سواحل زیبا، جنگل های حرا و کوهستان ها می باشد که این ویژگی ها باعث شده است تا تور مالزی – لنکاوی - مورد استقبال بالایی  قرار گیرد. در سال های اخیر اقامتگاه ها و هتل ها و رستوران ها و دیگر امکانات گردشگری در لنکاوی توسعه یافته اند و این فرصت را برای گردشگران در تور مالزی مهیا کرده تا یک تجربه ی فراموش نشدنی از بازدید از این مجمع الجزایر زیبا داشته باشند.

کوالالامپور پایتخت هزار رنگ مالزی است. بیش از هشت میلیون نفر در این منطقه زندگی می کنند. کوالالامپور بهشت خریداران نام گرفته است. تعداد زیاد فروشگاه ها و مراکز خرید در حالتی که شما در هر کدام از آنها جلب توجه می کند، به معنای واقعی شما را جذب می کند و همچون قطره ای در میان شان گم می شوید.

آسمان خراش ها و  بزرگراه شش خطه، یادگار دوره استعمار است که با فروشگاه هایی از بهترین برندهای جهان و بازارهای خیابانی تلفیق شده. هر چه از مرکز شهر دور می شوید، به کوالالامپور بیش از استعمار نزدیک می شوید.. یعنی جایی با مساجد و معابد و بازارهای خیابانی دور از هیاهوهای شهری که بیشتر رنگ گذشته را دارد.

تور مالزی

جاذبه های گردشگری بی مانند در تور مالزی شهر کوالالامپور مانند برج های دوقلوی پتروناس که زمانی بلندترین ساختمان جهان بود و در حال حاضر بلندترین سازه های دوقلو در جهان را دارد، شهر چینی ها که عمیقا در فرهنگ شرقی،میراث و تاریخ غوطه ور است، برج ۴۲۱ متری با نام meneral kl، غار batu، ساختمان سلطان عبدالصمد، پارک آبی sunway، آکواریوم کوالالامپور، خیابان الور در بوکت با غذاهای متنوع، مرکز خرید کوالالامپور و پارک پرندگان..

کوالالامپور پایتخت هزار رنگ مالزی است. بیش از هشت میلیون نفر در این منطقه زندگی می کنند. کوالالامپور بهشت خریداران نام گرفته است. بسیاری از افراد تور مالزی شهر کوالالامپور را تور خرید می نامند. تعداد زیاد فروشگاه ها و مراکز خرید در حالتی که شما در هر کدام از آنها جلب توجه می کند، به معنای واقعی شما را جذب می کند و همچون قطره ای در میان شان گم می شوید.

آسمان خراش ها و  بزرگراه شش خطه، یادگار دوره استعمار است که با فروشگاه هایی از بهترین بندهای جهان و بازارهای خیابانی تلفیق شده. هر چه از مرکز شهر دور می شوید، به کوالالامپور بیش از استعمار نزدیک می شوید. یعنی جایی با مساجد و معابد و بازارهای خیابانی دور از هیاهوهای شهری که بیشتر رنگ گذشته را دارد.

تور مالزی 

جاذبه های گردشگری بی مانند در تور مالزی در این شهر مانند برج های دوقلوی پتروناس که زمانی بلندترین ساختمان جهان بود و در حال حاضر بلندترین سازه های دوقلو در جهان را دارد، شهر چینی ها که عمیقا در فرهنگ شرقی،میراث و تاریخ غوطه ور است، برج ۴۲۱ متری با نام meneral kl، غار batu، ساختمان سلطان عبدالصمد، پارک آبی sunway، آکواریوم کوالالامپور، خیابان الور در بوکت با غذاهای متنوع، مرکز خرید کوالالامپور و پارک پرندگان

منبع : تور مالزی