سوپ جنین در چین

چندی پیش خبر تکان دهنده ای در چین منتشر شد بدین عنوان که در شهر کوچکی در چین نوعی سوپ تهیه می شود که به نام سوپ گیاهی جنین می باشد و این سوپ باعث سلامتی و افزایش قوای جنسی می شود. قیمت این نوع سوپ در چین حدود 4 هزار یوان (تقریبا 585 دلار یا چیزی حدود 570 هزار تومان) می باشد. مدیر کارخانه ای در چین اظهار داشت که او مشتری همیشگی این نوع سوپ می باشد چون خیلی مفید و موثر می باشد. وی درباره چگونگی طبخ این نوع سوپ گفت که این سوپ خوراک لذیذی می باشد که سبزی های گران قیمت به آن اضافه می شود، در این سوپ جنین انسان با گوشت مرغ به مدت 8ساعت جوشیده (بخار پز) میشود.

 سایر مطلب و عکسها در ادامه ...

 


این مدیر کارخانه 62 ساله به همسر 19 ساله اش که در کنارش بود اشاره کرد و گفت که آنها هر روز رابطه جنسی دارند و این قوای جنسی تنها به خاطر مصرف کردن سوپ جنین می باشد.

این خبرنگار در جای دیگری با زوجی برخورد کرده بود که صاحب 2دختر بودند، خانم نیز باردار بوده و برای زوج جوان مسجل شده بود که بچه سوم آنها نیز دختر می باشد. بنابراین تصمیم گرفتند که این بچه 5ماهه را سقط کنند و علی رغم میل باطنی شان، بدلیل هزینه بالای سقط جنین در چین آن را بفروشند. این خبرنگار می افزاید که اکثریت مردم چین ترجیح می دهند که صاحب نوزاد پسر باشند و آن را یک حسن تلقی می کنند اما در خانواده های فقیر چینی جنین های دختر به فروش می رسند که این امر باید هر چه زودتر خاتمه یابد. (عکس در انتهای مطلب انگلیسی)