تورمن
یکی از بزرگترین دغدغه های سفر، هزینه های آن است و در عین حال کیفیت خدمات سفرمان .
شاید برای شما نیز این اتفاق بسیار تکرار شده باشد که به شیوه های مختلف از جمله ارسال پیامک وایمیل با قیمت هایی نظیر تور استانبول فقط 495.000 تومان و ...  شگفت زده شده و شاید بارها این سوال در ذهن شما به وجود آمده است که علت این نوع از قیمت گزاری ها چیست و  آیا می توان به صحت این گونه پیام ها و تورها اعتماد کرد؟
برای پاسخ به این سئوال توجه شما را به این نکته جلب خواهیم کرد که تور لحظه آخری هیچ تفاوتی با تورهای دیگر ندارد.
اما دلیل این گونه قیمت گزاری تورها چیست؟ همان طور که می دانید بسیاری از شرکت های خدمات مسافرتی از چند ماه قبل اقدام به گارانتی هتل ها و صندلی های موجود در مسیر پروازی تور مورد نظر خود کرده  که در بسیاری از اوقات تا نزدیک به برگزاری تور در آن تاریخ، تعدادی از هتل ها و صندلیهای رزرو شده پرواز خالی میماند و عدم فروش آن باعث  خالی ماندن آن صندلی ها و وارد آمدن ضرر مالی به آژانسها می شود. به همین دلیل با نزدیک شدن موعد برگزاری تور، در صورت خالی ماندن صندلی ها، شرکت برگزار کننده تور اقدام به شکستن قیمت خود با سود کمتر و حتی در برخی مواقع با قیمت تمام شده می کند.
سایت تورمن موتور جستجوی ارزانترین وبهترین تورهای لحظه آخری است شما در تورمن میتوانید تورهای آژانسهای مختلف را جستجو و با هم مقایسه کنید و تور دلخواه خود را میان بیش از هزاران تور جستجو کنید .
از جمله تور دبی ، تور مالزی ، تور سنگاپور ، تور هندوستان ، تور تایلند ، تور چین ، تور استانبول ، تور آنکارا ، تور آنتالیا ، تور باکو و ... از شما دعوت می کنیم  تا با ثبت نام در خبرنامه تورهای لحظه آخری سایت www.tourman.ir    از ارزانترین وبهترین تورهای لحظه آخری مطلع شوید .
 شماره تماس : 88983703

 

تورمن موتور جستجوی ارزانترین تورهای مسافرتی

تورمن موتور جستجوی ارزانترین تورهای مسافرتی

تورمن موتور جستجوی ارزانترین تورهای مسافرتی